APARTAMENTY Z WIDOKIEM

Luksusowe apartamenty z jacuzzi i sauną położone w centrum Mrągowa na Mazurach z widokiem na jezioro. Pozwól sobie na odrobinę luksusu pośród wspaniałej natury.

Luksusowy apartament czy kontakt z naturą? Bliskość do centrum czy może cisza i spokój? A co jeśli powiemy Wam, że można mieć i to, i to?

Nowoczesny apartament z bezpośrednim widokiem na Jezioro Czos w Mrągowie to idealny wybór dla par, rodzin z dziećmi oraz grup znajomych, poszukujących wakacyjnego wypoczynku z dala od zgiełku miasta. Przestronny salon z 5-metrowym oknem pozwoli zachwycić się najpiękniejszym mazurskim krajobrazem, a duży taras będzie idealnym miejscem na zażywanie słonecznych kąpieli i podziwianie niepowtarzalnego kolorytu wody o zachodzie słońca.

Dla miłośników sielskich klimatów mamy grill z widokiem na jezioro i pobudkę przy akompaniamencie śpiewu ptaków, które codziennie będą zaglądać w Wasze okna. Dla miłośników sportów zaś oddaloną o zaledwie dwa kroki promenadę wokół jeziora – idealne miejsce na poranny jogging długi spacer lub wycieczkę rowerową. A po wszystkim relaks w saunie i jacuzzi.

Jeśli nadal szukasz niezwykłego miejsca na letni wypoczynek to nasz apartament będzie idealnym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich


Po więcej informacji zapraszamy na: www.zwidokiemnamazury.pl
lub kontakt pod:
📞534834334
💻 info@zwidokiemnamazury.pl