APARTAMENTY Z WIDOKIEM

Luksusowe apartamenty z jacuzzi i sauną położone w centrum Mrągowa na Mazurach z widokiem na jezioro. Pozwól sobie na odrobinę luksusu pośród wspaniałej natury.

Mrągowo to przede wszystkim przepiękne jeziora na czele ze słynnym Jeziorem Czos, nad którym odbywają się liczne festiwale, takie jak Piknik Country, Mazurska Noc Kabaretowa, Festiwal Weselnych Przebojów, Festiwal Kultury Kresowej, Festiwal Operowy Belcanto czy też Dni Mrągowa.

W Mrągowie znajdują się przepiękne plaże, z czego najpopularniejszą jest plaża miejska w Mrągowie z bardzo dużym molo, ekologicznym placem zabaw dla dzieci „Ekomarina”, dostępem do barów, toalet oraz wypożyczalni sprzętu wodnego. Wielbicieli Westernu ucieszy fakt, iż 15 minut spacerem od plaży miejskiej znajduje się park rozrywki Mrongoville – stylizowany na XIX-wieczne westernowe miasteczko z parkiem linowym, torem kartingowym, barami, restauracjami i innymi atrakcjami.

Fani spacerów, jazdy na rowerze czy joggingu znajdą w Mrągowie promenadę wokół jeziora Czos. Na trasie istnieje możliwość wypożyczenia rowerów, gokartów, sprzętu wodnego czy spróbowania pysznej mazurskiej ryby w restauracjach z widokiem na jezioro. Promenada kończy się tuż przed słynnym Źródełkiem Miłości, które znajduje się w przepięknym lesie przy jeziorze Czos.

Mrągowo to także idealne miejsce dla fanów grzybobrania i spacerów po lesie. W Mrągowie i najbliższej okolicy znajduje się lasy obfite w grzyby i leśną zwierzynę. W ostatnich latach jednym z najpopularniejszych stał się Park im. Juliusza Słowackiego w Mrągowie.

Mrągowo to także doskonałe miejsce do spędzenia ferii zimowych na Mazurach. W Mrągowie znajduje się ośrodek narciarski Góra Czterech Wiatrów (G4W), który położony jest na półwyspie Jeziora Czos. Fani sportów zimowych podczas korzystania ze stoku narciarskiego mogą rozkoszować się wspaniałą panoramą Mrągowa i Jeziora Czos. Zimą w Mrągowie organizowane są także liczne kuligi po miejscowych lasach i wzgórzystych terenach.